Mediderm KONCENTRÁT DO KÚPEĽA (lupienka + ekzém + atopická dermatitída) 275ml

Dlhodobo premasťuje, znižuje nadmerné odlupovanie pokožky a zmierňuje pocit stiahnutia

Výrobca: Variopharma

Skladom

Odoslanie do 24 hodín

17,94 

Kontaktujte nás a vyžiadajte si vzorku zdarma.
Katalógové číslo: 4260631532060 Kategória:

Mediderm KONCENTRÁT DO KÚPEĽA (lupienka + ekzém + atopická dermatitída) 275ml

Koncentrát do kúpeľa je špeciálny prípravok s hydratačným a premasťujúcim účinkom spracovaný s cieľom starostlivosti o chorú pokožku so sprievodným svrbením, odlupovaním a podráždením počas lupienky, ekzému a atopickej dermatitídy. Dlhodobo premasťuje, znižuje nadmerné odlupovanie pokožky a zmierňuje pocit stiahnutia. Regeneruje prirodzenú lipidovú vrstvu, vďaka čomu predchádza strate vody a zlepšuje hydratáciu aj v najhlbších vrstvách kože. Redukuje pocit suchosti a nepohodlia spôsobeného svrbením. Čistá a zmäkčená pokožka lepšie znáša ďalšie zákroky starostlivosti a stáva sa menej citlivou voči zápalovým vplyvom.

Spôsob použitia

Pridať 12 a viac vnútorných uzáverov do vane naplnenej vodou približne do 1/3. Telo ponoriť do vody s prípravkom a vydržať v kúpeli 10-20 minút. Pokožku jemne vysušiť uterákom, bez trenia. Koncentrát zanecháva na tele jemnú ochrannú vrstvu (pre dosiahnutie intenzívnejšieho premastenia možno použiť väčšie množstvo prípravku). Výrobok nevyžaduje použitie dodatočných prípravkov na umývanie.

 

Upozornenie: Pred použitím potraste! Dávajte pozor, aby sa do obalu nedostala voda. Ak sa uzáver náhodne namočí, je nutné ho pred zavretím výrobku vysušiť. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek výrobku. Nepoužívajte po uplynutí dátumu použiteľnosti. Prípravok môže zanechať na povrchu vane klzký povlak, preto buďte počas kúpeľa mimoriadne obozretní.

Vlastnosti

Hmotnosť 275 g
Výrobca

Počet kusov v balení

Obmedzenie podľa veku

Použiteľné počas dojčenia

Použiteľné počas tehotenstva

Teplota skladovania