DEPAN Sonická zubná kefka (elektrická) 1ks

Vďaka patentovanej sonickej technológii bielenia a zvláštnej hlavici kefky, ktorá jemne odstraňuje zubný kameň, sú zuby čistejšie a zdravšie.

Výrobca: Astina Pharm

Skladom

Odoslanie do 24 hodín

45,30 

Katalógové číslo: 5902166718580 Kategória:

DEPAN Sonická zubná kefka (elektrická) 1ks

Elektrická sonická zubná kefka. Vďaka patentovanej sonickej technológii bielenia a zvláštnej hlavici kefky, ktorá jemne odstraňuje zubný kameň, sú zuby čistejšie a zdravšie. Rôzne režimy prevádzky prístroja umožnia prispôsobenie kefky individuálnym potrebám používateľa. Inteligentný systém časovania zaistí optimálny čas čistenia zubov.

Kefka sa používa podľa návodu, ktorý je súčasťou balenia.

 

Upozornenie: Pred prvým použitím sa je potrebné sa zoznámiť s celým návodom a uistiť sa, či je súprava kompletná a nepoškodená. V prípade poruchy prístroj nepoužívajte. Pred každým použitím výrobku skontrolujte, či nemá náhodné mechanické poškodenie, praskliny krytu alebo iné poškodenie. V prípade výskytu nepravidelností prístroj nepoužívajte. Pred každým použitím kefky vytiahnite zástrčku sonickej kefky zo zásuvky. Kontrolka nabitia bliká na kefke nažlto, ak sa batéria vybije. Kontrolka nabitia svieti na kefke, ak je batéria nabitá.

Vlastnosti

Hmotnosť 400 g
Výrobca

Počet kusov v balení

Použiteľné počas dojčenia

Použiteľné počas tehotenstva

Teplota skladovania