Herbalex Detoxikačné náplasti s konopou 2ks

Detoxikačné náplasti sú vyrábané na základe tradičnej japonskej medicíny, ktorá považuje správnu homeostázu (vyrovnanej vnútorné prostredie organizmu) za rozhodujúci kľúč k zdraviu

Doplnok pre: Detox, Metabolizmus, TrávenieVýrobca: QUANTEC

Skladom

Odoslanie do 24 hodín

1,85 

Katalógové číslo: 8595607500100 Kategória:

Herbalex Detoxikačné náplasti s konopou

Detoxikačné náplasti sú vyrábané na základe tradičnej japonskej medicíny, ktoré považuje správnu homeostázu (vyrovnanej vnútorné prostredie organizmu) za rozhodujúci kľúč k zdraviu. Organizmus znečistený toxickými látkami je náchylný k poruchám homeostázu, a preto je dôležité dbať o jeho očistu.

Pôsobí jemným tlakom a teplom na akupresúrne body. Odvádza škodliviny cez póry pokožky – ako pri potení.
Najefektívnejším miestom pre nalepenie náplastí sú plosky chodidiel, pretože sú miestom, kde sa ľudské telo častejšie potí a tým aj zbavuje škodlivých látok. Miera znečistenia ľudského organizmu je veľmi individuálna, a preto sa dĺžka jednej očistnej kúry môže líšiť. Všeobecne sa však odporúča kúru dodržiavať počas aspoň 1-3 týždňov.

Spôsob použitia

1. odtrhnite ochrannú fóliu na vankúšiku náplasti,

2. priložte aplikačné vankúšik k pokožke chodidla a okraje náplasti dôkladne prilepte

3. detoxikačné náplasti používajte počas spánku (7 až 10 hodín), 4. ráno odstráňte použitú náplasť z chodidla, 5. chodidlo umyte a vysušte.

 

Zloženie

  • Turmalín je minerál prirodzene vyžarujúci infračervené teplo a záporné ióny. V náplastiach pomáha rozšíriť a otvoriť póry v koži, ktorými sa organizmus vďaka poteniu čistí.
  • Konope obsahuje asi 600 účinných látok, predovšetkým kanabinoidy. Pri vonkajšom použití sa predovšetkým uplatní ich protizápalový, antimikrobiálny účinnok.
  • Bambusový ocot vykazuje vynikajúcé absorbčné a detoxikačné vlastnosti.

 

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a v uzavretom obale. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Vlastnosti

Hmotnosť 18 g
Výrobca

Doplnok pre

, ,

Počet kusov v balení

Obmedzenie podľa veku

Teplota skladovania